Naša stránka používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala a zobrazovali sa Vám najmä ponuky, ktoré Vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi?

Viac info
O nás Služby Stavba domu Cenova ponuka Financovanie Referencie Prečo si vybrať nás Osadenie domu na pozemok FAQ Blog Kontakt
Mail icon Telephone icon Pinterest Play video
Tel: +421 948 141 840

Rodinné domy

Filtrovať

Filtrovať projekty

Filtrovať projekty
Konštrukcia
Typ domu
Podlažnosť
Strecha
Metráž
Izby
Garáž
Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi Vám pomôžeme.

Články

Stavba domu na kľúč - bungalov SARAH 1 s terasou
Mýty a fakty o stavbe domu

Stavba domu je dôležitým krokom v živote človeka, čo znamená veľa rozhodovania, trápenia sa, vyberania pozemku, vhodných materiálov, štýlu rodinného domu, ako aj veľa obetovaného času na celý proces.
V nasledujúcom článku sme sa snažili pozbierať všetky mýty aj fakty, ktoré sa týkajú stavby domu, či už svojpomocne alebo prostredníctvom stavebnej spoločnosti.

Prečítať článok
Zobraziť všetky články

Stavba domu na kľúč

Niet pochýb, že výstavba rodinného domu je pomerne finančne náročná záležitosť, na ktorú sa pravdepodobne väčšina z nás pripravuje aj niekoľko rokov. Výber pozemku, realizácia projektu a v neposlednom rade výber spôsobu, akým bude dom postavený, sú len niektoré z hlavných činností, ktoré si musí každý pred výstavbou domu poriadne premyslieť.

Ďalej je dôležitý výber lokality a konkrétneho pozemku, kde bude rodinný dom postavený, vypracovanie projektu domu, povolenie k stavbe a bezpochyby i zaistenie financií, bez ktorých by celý tento proces možný nebol.

Zvládnem rodinný dom postaviť svojpomocne alebo nie?

Ak máte hotový projekt i stavebné povolenie, môžete začať so samotnou výstavbou v podstate okamžite. Buď sa rozhodnete o realizáciu stavby svojpomocne alebo objednáte firmu, ktorá celý proces výstavby vykoná za vás. Čo sa týka prvej možnosti, v tomto prípade treba mať na pamäti, že všetky stavebné práce budete musieť vykonať sami, dokonca i tie, na ktoré si netrúfate, prípadne s nimi nemáte ešte žiadne praktické skúsenosti. Záleží teda na vašich časových i finančných možnostiach, ale najmä na vašich zručnostiach. Čo sa týka domu na kľúč, vašou úlohou je prezrieť si projekty rodinných domov a zvoliť si domček, ktorý by vyhovoval vašim predstavám i požiadavkám. Samozrejme, že máte možnosť do celej stavby zasahovať, čiže rozhodnúť sa, aká podlaha, obklady či interiérové dvere budú súčasťou interiéru.

Rodinný dom na kľúč sa vyplatí!

Stavba domu na kľúč

Stavba domu na kľúč sa skutočne vyplatí, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Vy ako zákazník máte možnosť objednať si projekt podľa konkrétnych požiadaviek, a to dokonca aj v prípade, že máte špecifické požiadavky, ktoré vám dokážu splniť len profesionáli. Ak zvolíte profesionálnu firmu, nemusíte vynaložiť čas a energiu na výstavbu domu svojpomocne, a teda sa nemusíte starať o každú maličkosť. Kvalitné prevedenie, dlhoročné skúsenosti, pozitívne referencie a priateľský prístup sú ďalšie z predností, prečo dať možnosť odborníkom zo spoločnosti FamilyHouse.

Naspäť