Naša stránka používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala a zobrazovali sa Vám najmä ponuky, ktoré Vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi?

Viac info
O nás Služby Stavba domu Cenova ponuka Financovanie Referencie Prečo si vybrať nás Osadenie domu na pozemok FAQ Blog Kontakt
Mail icon Telephone icon Pinterest Play video
Tel: +421 948 141 840

Rodinné domy

Filtrovať

Filtrovať projekty

Filtrovať projekty
Konštrukcia
Typ domu
Podlažnosť
Strecha
Metráž
Izby
Garáž
Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi Vám pomôžeme.

Články

Maria ziegler j Jn Zg7v Bf Ms unsplash
Výhody stavby domu na kľúč

Stavba domu na kľúč obnáša veľké výhody oproti stavbe holodomu, nakoľko nemáte žiadne starosti okolo stavby. V tomto článku sa pozrieme na ďalšie iné pozitíva stavby tohto prevedenia domu.

Prečítať článok
Stavba domu na kľúč - bungalov SARAH 1 s terasou
Mýty a fakty o stavbe domu

Stavba domu je dôležitým krokom v živote človeka, čo znamená veľa rozhodovania, trápenia sa, vyberania pozemku, vhodných materiálov, štýlu rodinného domu, ako aj veľa obetovaného času na celý proces.
V nasledujúcom článku sme sa snažili pozbierať všetky mýty aj fakty, ktoré sa týkajú stavby domu, či už svojpomocne alebo prostredníctvom stavebnej spoločnosti.

Prečítať článok
Zobraziť všetky články

Prečo si vybrať nás

Individuálny prístup

Pri každej objednávke je dôležitý individuálny prístup, nakoľko každá zákazka je iná, každá rodina má iné požiadavky a predstavy o svojom vysnívanom rodinnom dome. Práve preto kladieme veľký dôraz na dôkladnú a rýchlu komunikáciu, vyzistenie požiadaviek a odbornú konzultáciu, aby sme predišli možnými nepríjemnostiam.

Rýchlosť

Vypracujeme Vám cenovú ponuku na individuálny projekt alebo výstavbu úplne zadarmo a do 3 pracovných dní. K cenovej ponuke patrí aj cenovo-materiálovo optimalizované riešenie, aby sme pomohli našim klientom o dosiahnutie ekonomicky efektívnej výstavby v prípadoch, keď cena výstavby nebola prioritou projektanta.

Skúsenosti

Naša spoločnosť má bohaté a dlhoročné skúsenosti s výstavbou a projektovaním rodinných domov a bytových domov. Našim cieľom je šetrenie času našim klientom a dosiahnutie ich maximálnej spokojnosti. Postavíme Vám pohodlný a kvalitný dom snov podľa Vašich túžieb za bezkonkurenčné ceny. Stavba domu nikdy nebola jednoduchšia!

Prečo by ste nás mali osloviť?

  • Rozmýšľate nad výstavbou rodinného domu
  • Máte záujem o projekt rodinného domu
  • Je pre vás dôležitá kvalita za primeranú cenu
  • Ak zháňate odborníkov z tejto oblasti s dlhoročnými skúsenosťami
  • Nemáte čas riešiť všetko svojpomocne a z vlastných síl
  • Nechcete sa starať o každú maličkosť, potrebujete stavbu na kľúč

Naspäť