Naša stránka používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala a zobrazovali sa Vám najmä ponuky, ktoré Vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi?

Viac info
O nás Služby Stavba domu Cenová ponuka Financovanie Referencie Prečo si vybrať nás Osadenie domu na pozemok FAQ Blog Kontakt
Mail icon Telephone icon

Rodinné domy

Filtrovať

Filtrovať projekty

Filtrovať projekty
Konštrukcia
Typ domu
Strecha
Metráž
Izby
Garáž
Podlažnosť
Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi Vám pomôžeme.

Články

Plocha Vs Sikma - Plochá alebo šikmá strecha
Plochá alebo šikmá strecha

Plochá strecha vs. šikmá strecha - Výber dôkladne zvážte, lebo tvar strechy má rozhodujúci vplyv na celkový vzhľad rodinného domu. Predtým ale ako sa rozhodnete pre určitý tvar strechy pri projekte rodinného domu, navštívte mestský či obecný úrad a spýtajte sa na regulatívy platné v oblasti, kde plánujete stavať, teda či je povolená plochá alebo šikmá strecha. Nie všade sa dá vybaviť výnimka, ak aj áno, môže to trvať dlhšie, kým to schvália.

Prečítať článok
Brick Wall Innovative Brick Inside - Murovaný vs montovaný rodinný dom
Murovaný vs montovaný rodinný dom

Plánujete stavať a vyberáte si akým spôsobom realizovať hrubú stavbu moderného rodinného domu alebo bungalovu? V tomto článku Vám poradíme, ako na výber vhodných materiálov a ako najjednoduchšie získať nízkoenergetický dom.

Prečítať článok
Rekuperacia 1038X576 - Rekuperácia-vetranie rodinného domu bez tepelných strát
Rekuperácia-vetranie rodinného domu bez tepelných strát

Ultranízkoenergetická stavba rodinného domu v energetickej triede A1, ktorú vyžaduje platná norma, sa nezaobíde bez rekuperačnej jednotky, teda vetracieho zariadenia so spätným získavaním tepla.

Prečítať článok
Zobraziť všetky články

Prečo si vybrať nás

Individuálny prístup

Každá jedna zákazka je úplne iná, preto je dôležité sa venovať každému projektu domu dostatok času a energie. Naša práca sa vyznačuje strategickými riešeniami rôznych individuálnych požiadaviek, týkajúcich sa projektov domov aj stavby domu. Dôležitým krokom je presné špecifikovanie požiadaviek zákazníka, aby bola spolupráca úspešná a výsledok vyhovujúci pre obe strany.

Rýchlosť

Cenovú ponuku na projekt domu na mieru ako aj na stavbu domu Vám vypracujeme do 3 pracovných dní, úplne zadarmo. K cenovej ponuke patrí aj cenovo-materiálovo optimalizované riešenie, aby sme pomohli klienom o dosiahnutie ekonomicky efektívnej výstavby domu.

Skúsenosti

Nakoľko naša firma má dlhoročné skúsenosti so stavbou domov ako aj projektovaním rodinných domov, veľké množstvo referencií Vás presvedčí o tom, že spoľahnúť sa na nás pri stavbe domu je to najlepšie riešenie :) Postavíme vám váš vysnívaný rodinný dom za bezkonkurenčné ceny. Pozrite si všetky naše projekty domov, a nechajte sa inšpirovať.

Komplexné riešenia

Naspäť