Naša stránka používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala a zobrazovali sa Vám najmä ponuky, ktoré Vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi?

Viac info
O nás Služby Stavba domu Cenová ponuka Financovanie Referencie Prečo si vybrať nás Osadenie domu na pozemok FAQ Blog Kontakt
Mail icon Telephone icon Pinterest Play video

Projektovanie

Rodinné domy

Filtrovať

Filtrovať projekty

Filtrovať projekty
Konštrukcia
Typ domu
Podlažnosť
Strecha
Metráž
Izby
Garáž
Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi Vám pomôžeme.

Články

Plocha Vs Sikma - Plochá alebo šikmá strecha
Plochá alebo šikmá strecha

Plochá strecha vs. šikmá strecha - Výber dôkladne zvážte, lebo tvar strechy má rozhodujúci vplyv na celkový vzhľad rodinného domu. Predtým ale ako sa rozhodnete pre určitý tvar strechy pri projekte rodinného domu, navštívte mestský či obecný úrad a spýtajte sa na regulatívy platné v oblasti, kde plánujete stavať, teda či je povolená plochá alebo šikmá strecha. Nie všade sa dá vybaviť výnimka, ak aj áno, môže to trvať dlhšie, kým to schvália.

Prečítať článok
SARA 1 4 - Mýty a fakty o stavbe domu
Mýty a fakty o stavbe domu

Stavba domu je dôležitým krokom v živote človeka, čo znamená veľa rozhodovania, trápenia sa, vyberania pozemku, vhodných materiálov, štýlu rodinného domu, ako aj veľa obetovaného času na celý proces.
V nasledujúcom článku sme sa snažili pozbierať všetky mýty aj fakty, ktoré sa týkajú stavby domu, či už svojpomocne alebo prostredníctvom stavebnej spoločnosti.

Prečítať článok
Brick Wall Innovative Brick Inside - Murovaný vs montovaný rodinný dom
Murovaný vs montovaný rodinný dom

Plánujete stavať a vyberáte si akým spôsobom realizovať hrubú stavbu moderného rodinného domu alebo bungalovu? V tomto článku Vám poradíme, ako na výber vhodných materiálov a ako najjednoduchšie získať nízkoenergetický dom.

Prečítať článok
Rekuperacia 1038X576 - Rekuperácia-vetranie rodinného domu bez tepelných strát
Rekuperácia-vetranie rodinného domu bez tepelných strát

Ultranízkoenergetická stavba rodinného domu v energetickej triede A1, ktorú vyžaduje platná norma, sa nezaobíde bez rekuperačnej jednotky, teda vetracieho zariadenia so spätným získavaním tepla.

Prečítať článok
Zobraziť všetky články
Projektovanie
Hlavná stránka
Projektovanie
RODINNÉ DOMY
PROJEKTOVANIE:
RODINNÉ DOMY

Projektujeme domy na mieru podľa Vašich predstáv. Inovatívne riešenia v BIM, okamžitý výstup pre cenové kalkulácie pre ekonomicko efektívne plánovanie Vašej budúcnosti.

BYTOVÉ DOMY
PROJEKTOVANIE:
BYTOVÉ DOMY

Máme dlhoročné skúsenosti s projektovaním bytových domov. Sme schopní podporovať cenotvorbu a sledovanie ekonomickej návratnosti už vo fáže projekčných prác.

POLYFUNKČNÉ, ADMINISTRATÍVNE BUDOVY
PROJEKTOVANIE:
POLYFUNKČNÉ, ADMINISTRATÍVNE BUDOVY

Tvorba projektov polyfunkčných a administratívnych budov prebieha v BIM vďaka ktorému Vám ušetríme čas, starosti aj peniaze počas výstavby a prevádzky hotovej budovy počas jeho životnosti.

PRIEMYSELNÉ A POĽNOHOSPODÁRSKE BUDOVY
PROJEKTOVANIE:
PRIEMYSELNÉ A POĽNOHOSPODÁRSKE BUDOVY

Potrebujete viac priestoru pre rozvinutie skladovej kapacity, priemyselnej alebo poľnohospodárskej výroby Vašej spoločnosti? My Vám poradíme aj naprojektujeme.

REALIZÁCIA STAVIEB
REALIZÁCIA
STAVIEB

Naša spoločnosť má bohaté skúsenosti v oblasti realizácií pozemných stavieb. Pozrite si naše portfólio.