Naša stránka používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala a zobrazovali sa Vám najmä ponuky, ktoré Vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi?

Viac info
O nás Služby Stavba domu Cenova ponuka Financovanie Referencie Prečo si vybrať nás Osadenie domu na pozemok FAQ Blog Kontakt
Mail icon Telephone icon Pinterest Play video
Tel: +421 948 141 840

Projektovanie

Rodinné domy

Filtrovať

Filtrovať projekty

Filtrovať projekty
Konštrukcia
Typ domu
Podlažnosť
Strecha
Metráž
Izby
Garáž
Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi Vám pomôžeme.

Články

Maria ziegler j Jn Zg7v Bf Ms unsplash
Výhody stavby domu na kľúč

Stavba domu na kľúč obnáša veľké výhody oproti stavbe holodomu, nakoľko nemáte žiadne starosti okolo stavby. V tomto článku sa pozrieme na ďalšie iné pozitíva stavby tohto prevedenia domu.

Prečítať článok
Stavba domu na kľúč - bungalov SARAH 1 s terasou
Mýty a fakty o stavbe domu

Stavba domu je dôležitým krokom v živote človeka, čo znamená veľa rozhodovania, trápenia sa, vyberania pozemku, vhodných materiálov, štýlu rodinného domu, ako aj veľa obetovaného času na celý proces.
V nasledujúcom článku sme sa snažili pozbierať všetky mýty aj fakty, ktoré sa týkajú stavby domu, či už svojpomocne alebo prostredníctvom stavebnej spoločnosti.

Prečítať článok
Zobraziť všetky články
Projektovanie
Hlavná stránka
Projektovanie
Projektovanie 1
PROJEKTOVANIE:
RODINNÉ DOMY

Projektujeme rodinné domy na mieru podľa Vašich predstáv. Inovatívne riešenia v BIM, okamžitý výstup pre cenové kalkulácie pre ekonomicko efektívne plánovanie Vašej budúcnosti. Projekt domu si môžete vybrať aj z katalógových projektov, nájdete tu nielen projekty bungalovov, ale aj moderné domy a poschodové rodinné domy.

Projekt domu
PROJEKTOVANIE:
INDIVIDUÁLNY PROJEKT DOMU

Katalógové projekty domov sa vypracovávajú väčšinou vzhľadom na najčastejšie sa opakujúce požiadavky, aj čo sa týka počtu izieb, veľkosti obývačky, umiestnenie kúpeľní a pod. Samozrejme, nie každému vyhovuje štandardný katalógový projekt domu. Pri individuálnych projektoch sa celý postup začína od samotných požiadaviek zákazníkov, a všetko je prispôsobené ich požiadavkám. Neváhajte nás kontaktovať, vyžiadajte si osobné stretnutie!

Projektovanie 2
PROJEKTOVANIE:
BYTOVÉ DOMY

Máme dlhoročné skúsenosti s projektovaním bytových domov. Sme schopní podporovať cenotvorbu a sledovanie ekonomickej návratnosti už vo fáže projekčných prác.

Projektovanie 3
PROJEKTOVANIE:
POLYFUNKČNÉ, ADMINISTRATÍVNE BUDOVY

Tvorba projektov polyfunkčných a administratívnych budov prebieha v BIM vďaka ktorému Vám ušetríme čas, starosti aj peniaze počas výstavby a prevádzky hotovej budovy počas jeho životnosti.

Projektovanie 4
PROJEKTOVANIE:
PRIEMYSELNÉ A POĽNOHOSPODÁRSKE BUDOVY

Potrebujete viac priestoru pre rozvinutie skladovej kapacity, priemyselnej alebo poľnohospodárskej výroby Vašej spoločnosti? My Vám poradíme aj naprojektujeme.

Projektovanie 5
PROJEKTOVANIE:
STAVIEB

Naša spoločnosť má bohaté skúsenosti v oblasti realizácií pozemných stavieb. Pozrite si naše portfólio.