Naša stránka používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala a zobrazovali sa Vám najmä ponuky, ktoré Vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi?

Viac info
O nás Služby Stavba domu Cenova ponuka Financovanie Referencie Prečo si vybrať nás Osadenie domu na pozemok FAQ Blog Kontakt
Mail icon Telephone icon Pinterest Play video
Tel: +421 948 141 840

Rodinné domy

Filtrovať

Filtrovať projekty

Filtrovať projekty
Konštrukcia
Typ domu
Podlažnosť
Strecha
Metráž
Izby
Garáž
Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi Vám pomôžeme.

Články

Stavba domu na kľúč - bungalov SARAH 1 s terasou
Mýty a fakty o stavbe domu

Stavba domu je dôležitým krokom v živote človeka, čo znamená veľa rozhodovania, trápenia sa, vyberania pozemku, vhodných materiálov, štýlu rodinného domu, ako aj veľa obetovaného času na celý proces.
V nasledujúcom článku sme sa snažili pozbierať všetky mýty aj fakty, ktoré sa týkajú stavby domu, či už svojpomocne alebo prostredníctvom stavebnej spoločnosti.

Prečítať článok
Zobraziť všetky články

5-izbové bungalovy pre veľké rodiny

5 izbové rodinné domy pre pohodlné bývanie Vašej rodiny

Bývanie vo vlastnom rodinnom dome je snom mnohých ľudí. V prípade väčších rodín je tento sen podmienený aj veľkosťou domu. Veľké rodinné domy sa vyznačujú priestrannou dennou časťou, kde sa môže rodina pokojne stretávať, no všetci členovia majú aj svoj vlastný priestor pre oddych. 5 izbové bungalovy disponujú nielen krásnou obývačkou, ale aj 4 samostanými spálňami, a v mnohých prípadoch majú k dispozícii aj viac kúpeľní pre väčší komfort rodiny.

Väčší dom má hneď aj viac výhod:

  • v dome, ako aj v záhrade je viac miesta pre väčšie návštevy
  • väčší priestor ocenia nielen ľudia, ale aj Vaše domáce zvieratá
  • široká škála možností pri zariaďovaní domu
  • možnosť vytvoriť "vlastné kráľovstvo" rodičov, kde k spálni prislúcha aj vlastná kúpeľňa a šatník.

Poďme si pozrieť najviac obľúbené 5-izbové rodinné domy:

Luxusný rodinný dom CASA GIULIA

FH CASA GULIA FRONT2

Luxusný rodinný dom spĺňa požiadavky náročnejšej rodiny, disponuje 4 spálňami s vlastnými šatníkmi, samozrejmosťou sú aj 2 plnohodnotné kúpeľne, priestranná obývacia izba s priamym vstupom z obývačky. V dome sa nachádza aj dvojgaráž, čím sa poskytne miesto nielen pre Vaše autá, ale môže slúžiť aj ako odkladací priestro pre rôzne náradia. Dom je vhodný predovšetkým na rovinatý terén.

Úžitková plocha domu: 192,45

Cena projektu domu : 1.890€

Cena stavby domu komplet: 206.120€

Ďalej k domu GIULIA

5 izbový bungalov VENUS 2

VENUS 2 2

Nízkoenergetický rodinný dom s piatimi izbami, so zaujímavým dispozičným riešením: priestranná a vzdušná obývacia izba spojená s kuchyňou, k tomu 4 spálne a 2 kúpeľne. Aj tento rodinný dom má kráľovstvo rodičov, so šatníkom aj kúpeľňou pre pohodlné bývanie.

Úžitková plocha: 129,85

Cena projektu domu: 799€

Cena stavby domu komplet: 95 590€

Ďalej k domu VENUS 2

Bungalov NOCTE 1

NOCTE 1 1

Bungalov NOCTE 1 s rovnou strechou je ideálnou voľbou v prípade, že hľadáte moderné bývanie pre Vašu rodinu. V tomto nádhernom rodinnom dome sa pohodlne zmestí aj 5-členná rodina, nakoľko disponuje piatimi izbami, má priestrannú kúpeľnu a samostanú WC. Priamo z obývacej izby je vstup na krytú modernú terasu, kde sa môžete schovať pred silným slnkom alebo dažďom.

Úžitková plocha: 145,05 m²

Cena projektu domu: 799€

Cena stavby domu komplet: 108 530€

Ďalej k NOCTE 1

Poschodový dom LIVIA 3

LIVIA 3 4

Tento nádherný nízkoenergetický dvojpodlažný dom s piatimi izbami má veľkú výhodu v tom, že denná časť sa nachádza na prízemí a spálne sú na poschodí, tým sa zabezpečí dostatočné súkromie každému členu rodiny.

Úžitková plocha: 188,75

Cena projektu domu: 999€

Cena stavby domu komplet: 129 430€

Ďalej k poschodovému domu Naspäť