Naša stránka používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala a zobrazovali sa Vám najmä ponuky, ktoré Vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi?

Viac info
O nás Služby Stavba domu Cenova ponuka Financovanie Referencie Prečo si vybrať nás Osadenie domu na pozemok FAQ Blog Kontakt
Mail icon Telephone icon Pinterest Play video
Tel: +421 948 141 840

FAQ

Rodinné domy

Filtrovať

Filtrovať projekty

Filtrovať projekty
Konštrukcia
Typ domu
Podlažnosť
Strecha
Metráž
Izby
Garáž
Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi Vám pomôžeme.

Články

Stavba domu na kľúč - bungalov SARAH 1 s terasou
Mýty a fakty o stavbe domu

Stavba domu je dôležitým krokom v živote človeka, čo znamená veľa rozhodovania, trápenia sa, vyberania pozemku, vhodných materiálov, štýlu rodinného domu, ako aj veľa obetovaného času na celý proces.
V nasledujúcom článku sme sa snažili pozbierať všetky mýty aj fakty, ktoré sa týkajú stavby domu, či už svojpomocne alebo prostredníctvom stavebnej spoločnosti.

Prečítať článok
Zobraziť všetky články
Kde stavia Vaša firma?

Naša firma sa zaoberá stavbou domov v okruhu 100km od Dunajskej Stredy.

Dajú sa zmeniť katalógové projekty?

Samozrejme, všetky naše projekty vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám, o cenách projektu domu získate viac informácií tu.

Zabezpečujete aj pozemky?

Nie, pozemok si zabezpečí zákazník sám.

Koľko zmien je povolených pri individuálnom projekte domu?

Po zhrnutí požiadaviek zákazníka a vypracovaní návrhu individuálneho projektu je možné zapracovať do projektu 2 várky zmien, pri každej ďalšej zmene účtujeme hodinovú sadzbu.

Koľko času trvá stavba domu?

Koľko času si vyžaduje stavba, je veľmi individuálne, no vo všeobecnosti treba rátať so 7-mymi mesiacmi na celú stavbu domu + aj 3-4 mesiace na vytvorenie projektu a získanie stavebného povolenia. Získajte viac informácií o stavbe domu

Je lepšie mať zakúpený pozemok pri riešení projektu domu?

Má svoje výhody, keď už je k dispozícii aj pozemok, a na základe rozmerov sa už dá naplánovať, aký dom sa zmestí na daný pozemok. O výbere vhodného pozemku na stavbu domu si môžete viac prečítať tu.

Koľko trvá vypracovanie projektu?

Na vypracovanie projektu domu treba rátať cca 5-7 týždňov, ak bola vypracovaná štúdia pred ním. Naše projekty domov nájdete tu.