Naša stránka používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala a zobrazovali sa Vám najmä ponuky, ktoré Vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi?

Viac info
O nás Služby Stavba domu Cenová ponuka Financovanie Referencie Prečo si vybrať nás Osadenie domu na pozemok FAQ Blog Kontakt
Mail icon Telephone icon

FAQ

Rodinné domy

Filtrovať

Filtrovať projekty

Filtrovať projekty
Konštrukcia
Typ domu
Strecha
Metráž
Izby
Garáž
Podlažnosť
Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi Vám pomôžeme.

Články

Plocha Vs Sikma - Plochá alebo šikmá strecha
Plochá alebo šikmá strecha

Plochá strecha vs. šikmá strecha - Výber dôkladne zvážte, lebo tvar strechy má rozhodujúci vplyv na celkový vzhľad rodinného domu. Predtým ale ako sa rozhodnete pre určitý tvar strechy pri projekte rodinného domu, navštívte mestský či obecný úrad a spýtajte sa na regulatívy platné v oblasti, kde plánujete stavať, teda či je povolená plochá alebo šikmá strecha. Nie všade sa dá vybaviť výnimka, ak aj áno, môže to trvať dlhšie, kým to schvália.

Prečítať článok
Brick Wall Innovative Brick Inside - Murovaný vs montovaný rodinný dom
Murovaný vs montovaný rodinný dom

Plánujete stavať a vyberáte si akým spôsobom realizovať hrubú stavbu moderného rodinného domu alebo bungalovu? V tomto článku Vám poradíme, ako na výber vhodných materiálov a ako najjednoduchšie získať nízkoenergetický dom.

Prečítať článok
Rekuperacia 1038X576 - Rekuperácia-vetranie rodinného domu bez tepelných strát
Rekuperácia-vetranie rodinného domu bez tepelných strát

Ultranízkoenergetická stavba rodinného domu v energetickej triede A1, ktorú vyžaduje platná norma, sa nezaobíde bez rekuperačnej jednotky, teda vetracieho zariadenia so spätným získavaním tepla.

Prečítať článok
Zobraziť všetky články
Kde stavia Vaša firma?

Naša firma sa zaoberá stavbou domov v okruhu 100km od Dunajskej Stredy.

Dajú sa zmeniť katalógové projekty?

Samozrejme, všetky naše projekty vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám, o cenách projektu domu získate viac informácií tu.

Zabezpečujete aj pozemky?

Nie, pozemok si zabezpečí zákazník sám.

Koľko zmien je povolených pri individuálnom projekte domu?

Po zhrnutí požiadaviek zákazníka a vypracovaní návrhu individuálneho projektu je možné zapracovať do projektu 2 várky zmien, pri každej ďalšej zmene účtujeme hodinovú sadzbu.

Aký projekt domu si vybrať?

Závisí od veľa faktorov, aký projekt domu si vybrať, nakoľko každý pozemok je iný, ako aj vkus majiteľa a rozpočet na stavbu domu. Pozrite si naše projekty domov, kde sú zoskupené aj moderné domy, klasické bungalovy aj poschodové domy. V prípade záujmu nás neváhajte prosím kontaktovať, radi Vám poradíme

Koľko času trvá stavba domu?

Koľko času si vyžaduje stavba, je veľmi individuálne, no vo všeobecnosti treba rátať so 7-mymi mesiacmi na celú stavbu domu + aj 3-4 mesiace na vytvorenie projektu a získanie stavebného povolenia. Získajte viac informácií o stavbe domu

Je lepšie mať zakúpený pozemok pri riešení projektu domu?

Má svoje výhody, keď už je k dispozícii aj pozemok, a na základe rozmerov sa už dá naplánovať, aký dom sa zmestí na daný pozemok. O výbere vhodného pozemku na stavbu domu si môžete viac prečítať tu.

Koľko trvá vypracovanie projektu?

Na vypracovanie projektu domu treba rátať cca 5-7 týždňov, ak bola vypracovaná štúdia pred ním. Naše projekty domov nájdete tu.

Je možnosť objednať stavbu domu na kľúč?

Áno, samozrejme všetky domy sa dajú objednať vo vyhotovení na kľúč, kde si zvolí zákazník, aké podlahy, obklady a interiérové dvere sa mu páčia. Podrobný rozpis prác pri dome na kľúč si môžete pozrieť tu. Celkový proces objednávky projektu domu a stavby domu nájdete tu: