Naša stránka používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala a zobrazovali sa Vám najmä ponuky, ktoré Vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi?

Viac info
O nás Služby Stavba domu Cenova ponuka Financovanie Referencie Prečo si vybrať nás Osadenie domu na pozemok FAQ Blog Kontakt
Mail icon Telephone icon Pinterest Play video
Tel: +421 948 141 840

Kontakt

Rodinné domy

Filtrovať

Filtrovať projekty

Filtrovať projekty
Konštrukcia
Typ domu
Podlažnosť
Strecha
Metráž
Izby
Garáž
Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi Vám pomôžeme.

Články

Stavba domu na kľúč - bungalov SARAH 1 s terasou
Mýty a fakty o stavbe domu

Stavba domu je dôležitým krokom v živote človeka, čo znamená veľa rozhodovania, trápenia sa, vyberania pozemku, vhodných materiálov, štýlu rodinného domu, ako aj veľa obetovaného času na celý proces.
V nasledujúcom článku sme sa snažili pozbierať všetky mýty aj fakty, ktoré sa týkajú stavby domu, či už svojpomocne alebo prostredníctvom stavebnej spoločnosti.

Prečítať článok
Rekuperacia 1038X576
Rekuperácia-vetranie rodinného domu bez tepelných strát

Ultranízkoenergetická stavba rodinného domu v energetickej triede A1, ktorú vyžaduje platná norma, sa nezaobíde bez rekuperačnej jednotky, teda vetracieho zariadenia so spätným získavaním tepla.

Prečítať článok
Zobraziť všetky články
Kontakt
Kontaktné údaje

FAMILY HOUSE s.r.o.
Radničné námestie 5612/19
929 01 Dunajská Streda
Slovakia

IČO: 51 970 139

office@familyhouse.sk
Ing. Dávid Lovas
Projektový manažér
Ing. Dávid Lovas
+421948141840 david@familyhouse.sk
Interior design
Ing. Richard Csomor
richard@familyhouse.sk
Tibor Csomor
Administrácia
Tibor Csomor
tibor@familyhouse.sk
Mgr. Simona Kovácsová
Nákup
Mgr. Simona Kovácsová
simona@familyhouse.sk
Ing. Katarina Vörösová
Fakturácia
Ing. Katarina Vörösová
katarina@familyhouse.sk
Attila Forgács
Manažér stavieb
Attila Forgács
attila@familyhouse.sk
Bc. Szilárd Izsák
Projektant
Bc. Szilárd Izsák
szilard@familyhouse.sk
Mgr. Zuzana Kohútová
Marketing
Mgr. Zuzana Kohútová
zuzana@familyhouse.sk
Ing. Beáta Rózsaová
Projektant
Ing. Beáta Rózsaová
beata@familyhouse.sk
Bc. Stela Kopecsni
Návrh interiérov
Bc. Stela Kopecsni
stela@familyhouse.sk
Richard Csomor
Vizualizácie
Richard Csomor
richard.jr@familyhouse.sk

Máte otázku?