Naša stránka používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala a zobrazovali sa Vám najmä ponuky, ktoré Vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi?

Viac info
O nás Služby Stavba domu Cenova ponuka Financovanie Referencie Prečo si vybrať nás Osadenie domu na pozemok FAQ Blog Kontakt
Mail icon Telephone icon Pinterest Play video
Tel: +421 948 141 840

Rodinné domy

Filtrovať

Filtrovať projekty

Filtrovať projekty
Konštrukcia
Typ domu
Podlažnosť
Strecha
Metráž
Izby
Garáž
Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi Vám pomôžeme.

Články

Stavba domu na kľúč - bungalov SARAH 1 s terasou
Mýty a fakty o stavbe domu

Stavba domu je dôležitým krokom v živote človeka, čo znamená veľa rozhodovania, trápenia sa, vyberania pozemku, vhodných materiálov, štýlu rodinného domu, ako aj veľa obetovaného času na celý proces.
V nasledujúcom článku sme sa snažili pozbierať všetky mýty aj fakty, ktoré sa týkajú stavby domu, či už svojpomocne alebo prostredníctvom stavebnej spoločnosti.

Prečítať článok
Zobraziť všetky články

5+1 malých domov, ktoré majú svoje čaro

Malé domy a ich výhody

Projekty malých rodinných domov sa tešia veľkej obľube medzi našimi zákazníkmi. Väčšinou ide o jednoduchšiu/menšiu stavbu domu, kde sú len dve, prípadne tri izby a jedna kúpeľňa. Malé domy majú veľké výhody oproti veľkým stavbám, nakoľko:

  • sú rozumným riešením pri obmedzenom rozpočte
  • predstavujú malé náklady na bývanie vďaka nízkym prevádzkovým nákladom
  • sú vhodné na malé pozemky
  • menší dom znamená aj menej starostí s údržbou

Nové projekty menších rodinných domov

Menšie domy uprednostňujú nielen mladé rodiny, ktoré oceňujú nižšiu cenu rodinného domu, ale aj starší ľudia, ktorí už potrebujú viac pohodlia a menej starostí okolo domu. Jedno je isté, malé domy do 80 m2 si získajú Vašu priazeň aj vďaka ich útulnému -priam rozprávkovému- vzhľadu. Pozrite si naše rodinné domy, ktoré sa zaraďujú do spomínanej veľkostnej kategórie:

Naspäť