Naša stránka používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala a zobrazovali sa Vám najmä ponuky, ktoré Vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi?

Viac info
O nás Služby Stavba domu Cenova ponuka Financovanie Referencie Prečo si vybrať nás Osadenie domu na pozemok FAQ Blog Kontakt
Mail icon Telephone icon Pinterest Play video
Tel: +421 948 141 840

Rodinné domy

Filtrovať

Filtrovať projekty

Filtrovať projekty
Konštrukcia
Typ domu
Podlažnosť
Strecha
Metráž
Izby
Garáž
Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi Vám pomôžeme.

Články

Stavba domu na kľúč - bungalov SARAH 1 s terasou
Mýty a fakty o stavbe domu

Stavba domu je dôležitým krokom v živote človeka, čo znamená veľa rozhodovania, trápenia sa, vyberania pozemku, vhodných materiálov, štýlu rodinného domu, ako aj veľa obetovaného času na celý proces.
V nasledujúcom článku sme sa snažili pozbierať všetky mýty aj fakty, ktoré sa týkajú stavby domu, či už svojpomocne alebo prostredníctvom stavebnej spoločnosti.

Prečítať článok
Zobraziť všetky články

3 bungalovy, ktoré sú najviac obľúbené medzi našimi zákazníkmi

Bungalov je prízemný rodinný dom určený do nízkej zástavby, ktorý je vhodný hlavne na rovinatý terén.

Bungalov je typ stavby pochádzajúci z koloniálnej Indie, je to vlastne rodinný dom so štvorcovým alebo takmer štvorcovým pôdorysom.

Tento typ rodinného domu sa teší veľkej obľube aj na Slovensku, no existujú aj názory, že domy bungalovy s takýmto pôdorysom majú zbytočne veľkú zastavanú plochu, ako aj to, že sa nehodia na každý tvar pozemku, hlavne na tie užšie.

Čo sa týka výpočtov spotreby energií, poschodové domy sú na tom lepšie ako bungalovy. Ukazovateľ faktor tvaru budovy potvrdzuje tento fakt, je to vlastne pomer plochy povrchu teplo-výmenného obalu budovy k obostavanému objemu budovy. Čím je tento pomer menší, tým sú lepšie podmienky pre minimalizáciu tepelných strát.

Jednopodlažné bungalovy sú čoraz obľúbenejšie medzi našimi zákazníkmi, v tomto článku sme Vám pozbierali tie, ktoré sú najviac "atraktívne" pre väčšinu ľudí.

Projekt domu - bungalov LUNA 1

Čo sa týka predaja projektov, azda najúspešnejším projektom domu je LUNA 1 , s úžitkovou plochou 92,15m2 a s tromi izbami, a krásnou terasou priamo z obývačky.

Projekt domu LUNA 1 s terasou
VIAC INFORMÁCIÍ o dome LUNA 1

Projekt domu - bungalov LUNA 3

Ďalším obľúbeným projektom z katalógu domov je aj projekt domu LUNA 3, kde úžitková plocha je 119m2, má k dispozícii 3 izby, 2 kúpeľne ako aj garáž pre pohodlné zaparkovanie jedného auta. Aj tento projekt domu si môžete objednať u nás, aj s príp. zmenami. Ani stavba domu nemôže byť problém, nakoľko všetky naše domy sa dajú objednať v rôznych prevedeniach, od holodomu až po prevedenie dom na kľúč.

Projekt bungalovu LUNA 3 aj s pôdorysom
VIAC INFORMÁCIÍ o dome LUNA 3

Tretí najobľúbenejší projekt domu: ANGI 1

ANGI 1 je na treťom mieste, čo sa týka predajnosti projektov domov. Má rozumné dispozičné riešenie, oddelujúce dennú časť domu od tej nočnej- tu sa nachádzajú 3 spálne, aj kúpeľne. Taktiež disponuje terasou s priamym vstupom z obývačky. Projekt domu ANGI 1 je ideálnym riešením pre tých, ktorí preferujú moderné domy ako aj zaujímavý, nevšedný dizajn domu. Stavbu domu si môžete objednať v prevedeniach holodom, hrubá stavba aj dom na kľúč.

Projekt bungalovu ANGI 1 s pôdorysom
ZISTIŤ VIAC o dome ANGI 1 Naspäť