heart
recent
Naposledy prezerané:
Žiadne domy

LUXUSNÝ DOM S DIZAJNOM TOSCANA

dvere
okná
stĺpy
strecha
podbitie
dvere
okná
stĺpy
strecha
podbitie

DVERE

Drevené dvere očaria milovníkov luxusu a prírodných materiálov. Vnútorné dvere pri luxusných domoch sú vysokej kvality, nakoľko sú vyrobené z masívneho dreva, s nadštandardnou výškou 2,30-2,40m. Vonkajšie dvere sú tiež v nadštandardnej výške, ktoré sa hodia k ceľkovému vzhľadu domu.

OKNÁ

Drevené okná sú najvyššej kvality, z dreveného profilu s izolačným trojsklom. Drevené eurookná majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, navyše sú ekologické. Samozrejmosťou pri týchto oknách je, že výška a štýl ručne spracovaných okien je tiež prispôsobená dizajnu luxusného domu.

STĹPY

Stĺpy patria k najstarším a najznámejším prvkom architektúry. Už od staroveku boli používané ako nosný a súčasne dekoratívny prvok pre exteriéri aj interiéri. Stĺpy sú jedinečným dizajnovým prvkom pri tomto type rodinného domu. Stĺpy luxusných domov sú dostupné v rôznych prevedeniach, a sú prispôsobené k ostatným prvkom daného domu.

STRECHA

Škridly sú najvyššej talianskej kvality, typu San Marco. Tvarovo presné škridly spolu s originálnym systémom doplnkov zabezpečujú maximálnu funkčnosť strechy a vyriešenie jej každého detailu. Tieto škridly môže montovať len špeciálne vyškolený tým. Okrem luxusných talianskych škridiel máte možnosť vybrať aj značky Tondach a Bramac, príp. exkluzívne španielske strechy La Escandella.

PODBITIE

Podbitie domu je prispôsobené štýlu domu, v prípade luxusných domov používame omietané podbitie, ktoré pôsobí exkluzívne a nadčasovo. Ďalšou výhodou je aj fakt, že dekorácia fasády/podbitia je vyrobené na mieru podľa projektu domu.