heart
cena projektu
999 €
holodom
91.470 €
cena na kľúč
110.150 €
cena projektu
1.199 €
holodom
90.740 €
cena na kľúč
109.420 €
mám záujem
projekt / stavba / vizualizácia
Navigácia
Bungalov MAJA 6
Bungalov MAJA 6
Bungalov MAJA 6
Bungalov MAJA 6
Bungalov MAJA 6
Bungalov MAJA 6
Bungalov MAJA 6
Bungalov MAJA 6
Bungalov MAJA 6
Bungalov MAJA 6
Bungalov MAJA 6
Bungalov MAJA 6
Bungalov MAJA 6
Moderný murovaný rodinný dom so štyrmi izbami, ktorý spĺňa požiadavky väčšej rodiny. Tento nízkoenergetický rodinný dom je vhodný na rovinatý prípadne mierne svahovitý terén. Projekt domu je dostupný aj v zrkadlovom prevedení, takisto sú možné menšie aj väčšie úpravy v projekte bungalovu. Nakoľko Vaše pohodlie je pre nás dôležité, vieme Vám zabezpečiť aj stavbu domu v okruhu 100km od Dunajskej Stredy. V prípade stavby domu si môžete zvoliť alternatívy: hrubá stavba, holodom alebo rodinný dom na kľúč. Pôdorys rodinného domu má tvar ''L'', čo zaručuje pocit súkromia zo strany susedov. Pri stavbe domu treba zohľadniť aj dostatočné krytie terasy. Dom disponuje šikmou valbovou strechou, ktorá vytvára klasický a romantický vzhľad. Výhodou šikmých striech je variabilita a možnosť prispôsobenia ceľkového vzhľadu domu práve pomocou strechy. Dom na kľúč je jednoduchá a bezstarostná forma zaobstarania nového bývania. Jednoducho povedané, prídete si objednať Váš dom snov a o 7 mesiacov sa môžete nasťahovať a pokojne bývať. Pri takejto výstavbe si vyberiete jednu firmu, ktorá Vám zabezpečí úplne všetko, od pokladania základov až po namontovanie sanity do kúpeľne a montáž interiérových dverí podľa Vašich požiadaviek. Stavba domu na kľúč sa skutočne vyplatí, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Vy ako zákazník máte možnosť objednať si projekt podľa konkrétnych požiadaviek, a to dokonca aj v prípade, že máte špecifické požiadavky, ktoré vám dokážu splniť len profesionáli. Ak zvolíte profesionálnu firmu, nemusíte vynaložiť čas a energiu na výstavbu domu svojpomocne, a teda sa nemusíte starať o každú maličkosť. Kvalitné prevedenie, dlhoročné skúsenosti, pozitívne referencie a priateľský prístup sú ďalšie z predností, prečo dať možnosť odborníkom zo spoločnosti FamilyHouse.
počet izieb
Obývačka +3
úžitková plocha
96.47m²
počet kúpeľní
2x
Garážové státie
Bez garáže
šatník
Áno
cena projektu
999€
mesačná splátka
347€
holodom
91.470€
cena domu na kľúč
110.150€

informácie / vizualizácia

Dobre premyslená vizualizácia exteriéru Vás presvedčí o tom, že vybrať si tento rodinný dom je tým správnym krokom vopred. Dizajn zovňajšku domu zodpovedá najnovším trendom a očakávaniam nového majiteľa. Samozrejmosťou je aj prispôsobenie exteriéru domu Vašim požiadavkám, kontaktujte nás pre viac informácií!

virtuálna prehliadka

Chcete mať funkčný a zároveň aj dizajnový interiér rodinného domu? Vy sa nemusíte o nič starať, nakoľko sme pre Vás pripravili Vás návrh interiéru tohtokrásneho domu. Vizualizácia interiérov priamo od nás, s možnosťou virtuálnej prehliadky v dome. Zariaďovanie interiérov nikdy nebolo jednoduchšie!Pozrite si možnosti zariadenia domu, aby sa Vám ľahšie rozhodovalo!

pôdorys / legenda miestností

Pri navrhovaní projektov domov vždy dbáme na to, aby pôdorys a celkové dispozičné riešenie domu bol premyslený do najmenších detailov, a tým sazíska plnohodnotný a funkčný domov. Vždy sa snažíme o to, aby dom bol plne funkčný nielen v interiéri ale mal zaujímavý aj exteriér. Vyberte si tento rodinný dom na základe jeho rozumného pôdorysu!

osadenie domu na pozemok

Osadenie domu je veľmi dôležitý krok pri plánovaní stavby. Tento nástroj Vám pomôže umiestniťVás vysnívaný rodinný dom na pozemok danýchrozmerov.luxusných domoch, Je to veľmi nápomocné pri osadení domu netypických tvarov,ako sú: domy v tvare L, domy na úzky pozemok, alebo pri ktoré majúväčšie. rozmeryPodmienky umiestnenia rodinného domu na pozemok upravuje vyhláška č.532/2002, o presnýchpodmienkach nájdete viac aj v našom článku. Pozrite si, ako sa zmestí tento rodinný dom na Váš pozemok:

konfigurátor / energetika

Vaše pohodlie je pre nás prvoradé: vytvorili sme pre Vás špeciálny konfigurátor, kde si môžete sami zvoliť,kde si sami môžete vyskladať, ako by malvyzerať Váš rodinný entry. Týmto spôsobom sa dá ovplyvniť aj energetická trieda domu,keďže Vy si určujete, aké materiály, aká forma zateplenia, kúreniaa pod. by mali byť vo Vašom dome.

kalkulácia / financovanie

V tejto časti si môžete vypočítať výšku Vašej mesačnej splátky v prípade tohto projektu domu. Vy si určíte výšku hypotéky, aj dobu splácania týmsi môžete získať prehľad o tom, aké vysoké by boli mesačné splátky v prípade vybavenia hypotéky na tento rodinný entry. Stavba domu nikdynebola jednoduchšia, u nás všetko vybavíte na jednom mieste! Ďalej na hypotekárnu kalkulačku: