Naša stránka používa cookies. Sú potrebné, aby správne fungovala, dobre sa ovládala a zobrazovali sa Vám najmä ponuky, ktoré Vás môžu zaujímať. Súhlasíte s nimi?

Viac info
O nás Služby Stavba domu Cenova ponuka Financovanie Referencie Prečo si vybrať nás Osadenie domu na pozemok FAQ Blog Kontakt
Mail icon Telephone icon Pinterest Play video

Realizácia

Rodinné domy

Filtrovať

Filtrovať projekty

Filtrovať projekty
Konštrukcia
Typ domu
Podlažnosť
Strecha
Metráž
Izby
Garáž
Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi Vám pomôžeme.

Články

SARA 1 4
Mýty a fakty o stavbe domu

Stavba domu je dôležitým krokom v živote človeka, čo znamená veľa rozhodovania, trápenia sa, vyberania pozemku, vhodných materiálov, štýlu rodinného domu, ako aj veľa obetovaného času na celý proces.
V nasledujúcom článku sme sa snažili pozbierať všetky mýty aj fakty, ktoré sa týkajú stavby domu, či už svojpomocne alebo prostredníctvom stavebnej spoločnosti.

Prečítať článok
Rekuperacia 1038X576
Rekuperácia-vetranie rodinného domu bez tepelných strát

Ultranízkoenergetická stavba rodinného domu v energetickej triede A1, ktorú vyžaduje platná norma, sa nezaobíde bez rekuperačnej jednotky, teda vetracieho zariadenia so spätným získavaním tepla.

Prečítať článok
osadenie domu na pozemok
Ako si vybrať vhodný pozemok na stavbu domu?

Rozloha a vhodný výber pozemku závisí od veľkosti plánovaného rodinného domu a hospodárskeho a relaxačného zázemia k nemu. Zastavaná plocha by z neho nemala ubrať viac ako tretinu.

Prečítať článok
Zobraziť všetky články
Realizácia
Hlavná stránka
Realizácia
Stavebne prace 1
STAVEBNÉ PRÁCE:
PROJEKTY DOMOV

Naša spoločnosť má bohaté skúsenosti s projektovaním pozemných stavieb, čo potvrdzuje aj veľké množstvo katalógových projektov domov. Moderné domy, bungalovy aj poschodové domy sa nachádzajú v našej ponuke projektov. Pozrite si naše portfólio projektov domov.

Stavebne prace 2
STAVEBNÉ PRÁCE:
STAVBA RODINNÉHO DOMU

Staviame rodinné domy v prevedeniach hrubá stavba, holodom, komplet a dom na kľúč. Realizujeme vlastné aj donesené projekty, v okruhu 100km od Dunajskej Stredy. Postavíme kvalitný murovaný dom za bezkonkurenčné ceny, stačí si vyžiadať cenovú ponuku na stavbu domu na kľúč!

Stavebne prace 3
STAVEBNÉ PRÁCE:
BYTOVÉ DOMY, POLYFUNKČNÉ A ADMINISTRATÍVNE BUDOVY

Máme dlhoročné skúsenosti s realizáciou bytových aj komerčných objektov, čo potvrdzuje aj fakt, že stovky šťastných rodín býva v nami postavených bytoch a rodinných domoch. Developerské projekty riešime komplexne od návrhu a výstavby až po správu dokončených projektov.

Stavebne prace 4
STAVEBNÉ PRÁCE:
PRIEMYSELNÉ A POĽNOHOSPODÁRSKE BUDOVY

Staviame aj rozvíjame priemyselné a poľnohospodárske budovy podľa našich alebo donesených projektov.

Stavebne prace 5
STAVEBNÉ PRÁCE:
DOPRAVNÉ STAVBY a INŽINIERSKÉ SIETE

Riešime aj výstavbu cestných komunikácií a inžinierskych sietí pomocou našich patnerov. Obráťte sa na nás s dôverou!